Hasta Bezinde Teknolojik Yenilikler

hastabezi_7
Hasta Bezi, Emici Külot Ve Mesane Pedinde Teknolojik Yenilikler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hasta Bezi, Emici Külot Ve Mesane Pedinde Teknolojik Yenilikler

Hasta bezi, yatalak olan hastalar ve ameliyat olan insanlar için kullanılan muhteşem buluşlar arasında yer alıyor. Hastalarda ve ameliyat olan kişilerde kullanılan bu hasa bezleri kullanılıyor ve kendilerinin rahatsız olmaması için muhteşem bir imkan olarak karşımıza çıkıyor. Hasta bezleri birden fazla seçenek sunuyor.

Yanlardan bantlı, külot şeklinde olarak en çok tercih edilen bu bezler sayesinde kaçırma olasılıklarına da oldukça iyi geliyor. Belirli firmalar bu bezleri zaman içinde teknolojilerden faydalanarak daha kullanışlı hale getirdiler. Yatan hasta bezleri, hem hasta için hem de bakıcısı için oldukça avantajlı. Örnek verecek olursak, hareket edemeyen hastanın altını değiştirmek oldukça zor. Bu durumda her dakika altına yaptı mı diye kontrol etmek zor olduğu için bu düşünüldü ve altına yaptığı zaman dış tarafında renk değişmesi olayı bulunarak piyasaya sunuldu. Buda bakıcıların oldukça rahat etmesini sağladı. Hasta içinde avantajları ise pişik olmadan, temiz bir şekilde anında altının değiştirilmesi oluyor.

Emici Külot, sadece yatalak hastalar için değil. Kaçırma problemi yaşayan insanlar içinde oldukça kullanışlı. Külot yerine giyilen emici hasta külotları sayesinde ameliyat olan hastalarda kullanabiliyor. Aynı zamanda yeni doğum yapan lohusalarda bu külot sayesinde rahat ediyor. Her geçen gün firmalar bu ürünleri daha kullanışlı hale getirmeye çalışıyor ve insanlara daha rahat kullanım sunuyor. Kullandıktan sonra atılabilen bu külotlar emiciliği ve kokuyu dışa vermemesi ile de tercih ediliyor. Çıkarırken yanından yırtarak çıkarma olasılığını da sunuyor.

Mesane Pedi, özellikle bayanların zor anlarına koşan bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Bayanlar zor doğumlardan veya çeşitli birçok hastalık yüzünden altlarına kaçırma olasılıkları artıyor. Özellikle de öksürdüğünde ve güldüğü anlarda bu olay olasılığı artıyor. Bu yüzden dışarı çıkmaktan utanan insanlar bu sayede daha rahat istedikleri yere gidebiliyorlar.

Mesane pedleri sadece bayanlar için değil erkekler içinde kullanışlı bir ürün. Yüksek emiciliği sayesinde insanların hayatlarını daha rahat yaşamasına yardımcı oluyor.

 

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla